Zapraszamy do współpracy
lekarzy stomatologów

Nasza pracownia jest wyposażona w cyfrowy sprzęt najnowszej generacji: pantomograf z przystawką cefalometryczną firmy Vatech, aparat wewnątrzustny Heliodent Plus firmy Sirona w zestawie z radiowizjografią oraz najnowszy w regionie tomograf CS 9600 firmy Carestream, pozwalający na wykonanie pełnego zakresu obrazowania 3D. Wykonuje badania z wysoką precyzją. Aparat posiada szerokie spektrum pola od 4x4cm do 16x17cm, wykorzystywane szeroko w implantologii, ortodoncji, diagnostyce zębów zatrzymanych, obrazowaniu stawu skroniowo- żuchwowego, zatok czy przy leczeniu zębów kanałowo pod mikroskopem. Ponadto, posiada Inteligentny System Kontroli Dawki, umożliwiający optymalną kontrolę nad doborem najbezpieczniejszej dla pacjenta dawki promieniowania.

Państwa pacjenci są u nas przyjmowani bez rejestracji, a badania są wykonywane z największą starannością i dokładnością. Oferujemy pełen wachlarz usług w zakresie rentgenodiagnostyki stomatologicznej.

Zdjęcia przenoszone są na nośniku cyfrowym (CD), zgodnie z obowiązującymi przepisami Wojewódzkiej Inspekcji Sanitarnej.

Na Państwa życzenie przesyłamy obraz za pomocą poczty elektronicznej, bądź udostępniamy badania na prywatnej chmurze, aby zdjęcie było jak najszybciej do Państwa analizy.

Zachęcamy do współpracy. W razie zapotrzebowania na bloczki skierowań, prosimy o kontakt telefoniczny (56 307 07 27), mailowy biuro@radiodent.pl lub o zaznaczenie odpowiedniej rubryki na skierowaniu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod nr telefonu 56 307 07 27