Zapraszamy do współpracy
lekarzy stomatologów

Nasza pracownia jest wyposażona w cyfrowy sprzęt najnowszej generacji: pantomograf z przystawką cefalometryczną firmy Vatech, aparat wewnątrzustny Heliodent Plus firmy Sirona w zestawie z radiowizjografią oraz najnowszy w regionie tomograf CS 9300 firmy KODAK, pozwalający na wykonanie pełnego zakresu obrazowania 3D. Wykonuje badania z wysoką precyzją. Posiada szerokie pole obrazowania 10x10 cm, wykorzystywane szeroko w implantologii i ortodoncji, diagnostyce zębów zatrzymanych czy obrazowaniu stawu skroniowo- żuchwowego. Ponadto, posiada Inteligentny System Kontroli Dawki, umożliwiający optymalną kontrolę nad doborem najbezpieczniejszej dla pacjenta dawki promieniowania.

Państwa pacjenci są u nas przyjmowani bez rejestracji, a badania są wykonywane z największą starannością i dokładnością. Oferujemy pełen wachlarz usług w zakresie rentgenodiagnostyki stomatologicznej.

Zdjęcia przenoszone są na nośniku cyfrowym (CD), zgodnie z obowiązującymi przepisami Wojewódzkiej Inspekcji Sanitarnej.

Na Państwa życzenie przesyłamy obraz za pomocą poczty elektronicznej, aby zdjęcie było jak najszybciej do Państwa analizy.

Zachęcamy do współpracy. W razie zapotrzebowania na bloczki skierowań, prosimy o kontakt telefoniczny (56 307 07 27), mailowy biuro@radiodent.pl lub o zaznaczenie odpowiedniej rubryki na skierowaniu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod nr telefonu 56 307 07 27